Back to products
Taze elma ve enerji içeceği aromalı 7000 pufluk salt nikotin vape barını hemen sipariş ver.
Saltica Leather 7000 Apple Energy Kullan At Vape Bar Orijinal fiyat: ₺497,00.Şu andaki fiyat: ₺276,00.

KAPIDA ÖDEME

Stok tükendi. Ne zaman gelir? Bilgi İste!

Voopoo VMate Infinity Edition Pod Mod

(3 müşteri değerlendirmesi)
Stok kodu: TB1855

Voopoo VMate Infinity Edition Pod Mod ile dayanıklı ve hızlı şarjlı taşınabilir vaping keyfini yaşayın. Salt nikotin seçeneklerinizi hemen sipariş verebilirsiniz.

Yükleniyor…

Orijinal fiyat: ₺998,00.Şu andaki fiyat: ₺897,00.

Stokta Olan Alternatif Ürünler
13 kişi ürünü inceliyor!

KAPIDA ÖDE, 3000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

3.000,00'lik ürün ekle, ücretsiz kargoyu kap!
🚚 Şimdi satın al, Yarın kargoda!

Voopoo VMate Infinity Edition: Sınırsız Buhar Keyfi İçin Tasarlandı

Günlük buhar rutininizi bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız? Voopoo VMate Infinity Edition, kompakt yapısı ve güçlü performansıyla size kesintisiz bir deneyim sunuyor. 900mAh bataryası ve 17W gücüyle gün boyu yoğun buhar ve saf lezzet sağlar. Dört çarpıcı renk seçeneğiyle tarzınızı yansıtırken, her anınıza eşsiz bir tat katın. Bu pod mod, teknoloji ve tasarımın mükemmel uyumunu sizlere sunuyor. Hemen sipariş verin ve farkı hissedin!

Lezzet ve Performansın Zirvesi

Yeni nesil ateşleme teknolojisiyle donatılan Voopoo VMate Infinity Edition, ısınma alanını geleneksel sistemlere göre 3 kata kadar daha verimli hale getirir. Bu yenilikçi yapı, her nefeste likidinizin en saf ve en zengin aromasını ortaya çıkarır. 128 titiz mühendislik testinden geçen 360° ergonomik ağızlık, cihazı değil, sadece lezzetinizi düşünmenizi sağlar. Salt nikotin kullanıcıları için optimize edilmiş bu sistem, her nefeste tatmin edici bir deneyim vaat eder. Şimdi sipariş verin ve bu lezzet dengesini keşfedin!

Pratik ve Güvenilir Tasarım

Mıknatıslı bağlantı sistemi sayesinde Voopoo VMate kartuşu saniyeler içinde kolayca sökülüp takılabilir. %75 daha fazla sızdırmazlık garantili teknolojisi ve 3ML’lik geniş likit haznesiyle taşırken veya kullanırken hiçbir endişe duymazsınız. USB Type-C hızlı şarj desteğiyle bekleme süreleriniz minimuma iner, keyfiniz maksimuma çıkar. Bu pratik özellikler, cihazı hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için ideal kılar. Siparişinizi şimdi oluşturun ve bu konforu yaşayın!

Küçük Boy, Büyük Güç

Kompakt boyutlarına inanamayacağınız bir güce sahip olan Voopoo VMate Infinity Edition, 900mAh kapasiteli bataryasıyla ortalama kullanımda iki güne kadar dayanır. Üstelik 6 farklı güvenlik koruma sistemi (zaman aşımı, kısa devre, aşırı şarj/deşarj, açık devre, ters hava akımı) ile içiniz rahat bir şekilde buhar keyfinize odaklanabilirsiniz. Bu güvenlik önlemleri, cihazın her koşulda güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlar. Hemen sipariş verin ve bu gücü deneyimleyin!

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 28.5 mm x 14.9 mm x 95.5 mm (Kompakt ve Taşınabilir)
  • Malzeme Kalitesi: Alüminyum Alaşım Gövde / PCTG Kartuş (Dayanıklı ve Hafif)
  • Likit Kapasitesi: 3ML (Uzun Süreli Kullanım)
  • Coil Direnci: 0.7 ohm (Zengin Buhar ve Yoğun Lezzet için Optimize)
  • Maksimum Çıkış Gücü: 17W (Mükemmel Denge: Lezzet & Buhar)
  • Batarya: 900mAh Dahili Lityum Batarya (Uzun Ömür)
  • Şarj: USB Type-C Hızlı Şarj (5V/1A)
  • Kapsamlı Güvenlik: 6 Fonksiyonlu Koruma Sistemi

Kutuda Neler Var?

  • 1 x Voopoo VMate Infinity Edition Pod Mod Cihazı
  • 1 x Voopoo VMate Kartuş (0.7ohm, 3ML – Önceden Takılı)
  • 1 x USB Type-C Şarj Kablosu
  • 1 x Kullanım Kılavuzu

Voopoo VMate Infinity Edition, sadeliği, gücü ve güvenilirliği bir araya getiriyor. Yeni başlayanlar için ideal, deneyimliler için vazgeçilmez olan bu pod mod ile buhar deneyiminizi sonsuza dek değiştirmeye hazır olun. Şimdi sipariş verin ve farkı hissedin!

%100 Güvenli Alışveriş Siteleri

Doğrudan satışı yapılan ürünler güncel stok ve fiyat bilgisi ile paylaşılmaktadır. Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi kartı ile siparişiniz elinize ulaştığında ödemenizi yaparak ürünlerinizi güvenle alabilirsiniz. Sipariş aşamasında sizden istenen iletişim bilgileriniz sadece kargonuzun tarafınıza sağlıklı ulaşması için kullanılır.

Not: Satışı yapılan ürünler %100 orjinal ürünlerdir.

Fiyatlar Neden Uygun?

Son günlerde sıkça yöneltilen bu soruya cevap vermek isteriz!
Fiyatlarımızın uygun olmasının nedeni, müşterilerimize en iyi değeri sunmayı hedeflememizdir. Piyasayı düzenli olarak takip ediyor ve üretici ile doğrudan çalışarak aracı maliyetlerini ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede kaliteyi düşürmeden fiyatlarımızı erişilebilir tutuyor, güvenilir ürünleri herkesin kolayca alabilmesini sağlıyoruz.

Voopoo VMate Infinity Edition Pod Mod için salt nikotin seçeneklerini nasıl sipariş verebilirim?
Salt nikotin seçeneklerinizi sipariş vermek için ürün sayfasında bulunan 'Sepete Ekle' butonuna tıklayarak veya doğrudan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.
Bu ürünü sipariş verirken hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?
Sipariş verirken kredi kartı, banka havalesi veya kapıda ödeme gibi çeşitli ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Ödeme adımında size uygun olanı seçebilirsiniz.
Voopoo VMate Infinity Edition Pod Mod için sipariş sürecinde kargo takibi nasıl yapılır?
Siparişiniz gönderildikten sonra e-posta adresinize bir kargo takip numarası gönderilecektir. Bu numarayı web sitemizdeki 'Sipariş Takip' bölümünden kullanarak kargonuzun durumunu izleyebilirsiniz.
Sipariş verdiğim Voopoo VMate Infinity Edition Pod Mod'un iade veya değişim politikası nedir?
Siparişiniz teslim aldıktan sonra 14 gün içinde, kullanılmamış ve orijinal ambalajında olması koşuluyla iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.
Bu ürünü sipariş verirken herhangi bir indirim kodu veya promosyon kullanabilir miyim?
Evet, sipariş sırasında geçerli bir indirim kodunuz varsa, ödeme sayfasındaki ilgili alana kodu girerek indirimden faydalanabilirsiniz. Kodun süresi ve koşullarını kontrol etmeyi unutmayın.

Değerlendirmeler

5
3 inceleme
3
0
0
0
0

Voopoo VMate Infinity Edition Pod Mod için 3 değerlendirme

Clear filters
  1. Soner (doğrulanmış kullanıcı)

    Voopoo VMate Infinity Edition Pod Mod benim için tam bir kurtarıcı oldu. Daha önce denediğim ürünlere göre çok daha stabil ve uzun ömürlü. Özellikle yeni başlayanlara öneririm.

  2. Vladimir (doğrulanmış kullanıcı)

    Uzun süredir bu kadar başarılı bir likit kullanmamıştım. Voopoo VMate Infinity Edition Pod Mod dengeli, yormayan ama etkileyici bir içim sunuyor.

  3. Ömer (doğrulanmış kullanıcı)

    Aromayı bu kadar net veren başka bir ürün denemedim. Voopoo VMate Infinity Edition Pod Mod, likit deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyor.

Değerlendirme yap

Kampanyalı Ürünler